Podajniki ślimakowe

 

 

Kotły Galmet z podajnikiem ślimakowym.

 

Już od 4 326 PLN netto - zobacz cennik

 

 

 

Ekologiczne, niskotemperaturowe kotły C. O. Spalają ekogroszek, miał oraz węgiel. Wyposażone w podajniki ślimakowe. Korpusy są wykonane ze stali kotłowej. W standardzie posiadają regulator pogodowy oraz funkcjonalny i prosty sterownik kotła. Duże zasobniki paliwa, szeroka oferta mocy - od 12 do 50 kW.

 

 

 

 

Kotły Kołton z podajnikiem ślimakowym.

 

Już od 5 760 PLN netto - zobacz cennik

 

 

 

MATIX to kotły wielodobowe z zasobnikiem i automatycznym podajnikiem paliwa. Jednorazowo zasyp paliw pozwala na kilkudniową bezobsługową pracę. Sterownik może współpracować z termostatem pokojowym. Istotną zaletą kotła jest wyposażenie w dodatkowe żeliwne palenisko rusztowe.

 

 

 

 

 

Kotły Kielar z podajnikiem ślimakowym.

 

Już od 8 526 PLN netto - zobacz cennik

 

 

 

Kotły Kielar to 10 lat gwarancji na żeliwny wymiennik ciepła. Kotły są wyposażone w automatyczny podajnik paliwa oraz sterownik. Charakteryzują się niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania. Są wyposażone w palenisko retortowe oraz ruszt wodny - rozwiązanie to umożliwia opalania kotła węglem, koksem lub drewnem.

 

 

 

 

Kotły Krzaczek z podajnikiem ślimakowym.

 

Już od 5 421 PLN netto - zobacz cennik

 

 

 

Kotły w standardzie są wyposażone w automatyczny ślimakowy podajnik paliwa oraz sterownik. Korpus jest wykonany z blach stalowych atestowanych. Powierzchnie zewnętrzne korpusu wykonane z wełny mineralnej i blachy ocynkowanej (dodatkowo emaliowanej proszkowo). Producent udziela na kotły 5 lat gwarancji.

 

 

 

 

 

Kotły Kotrem z podajnikiem ślimakowym.

 

Już od 5 310 PLN netto - zobacz cennik

 

 

 

Wysokie walory ekonomiczne i ekologiczne zostały potwierdzone badaniami energetyczno-emisyjnymi przeprowadzonymi przez dwa niezależne zespoły specjalistów Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu i Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Gospodarki Energetycznej w Katowicach.

 

 

 

 

Kotły Per-eko z podajnikiem ślimakowym.

 

Już od 4 680 PLN netto - zobacz cennik

 

 

 

Kotły KSR / KSRM są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami grzewczymi w ofercie. Kotły te kierujemy przede wszystkim do użytkowników, którzy szukają alternatywy dla kotłów gazowych i olejowych. Kotły grzewcze KSR / KSRM wyposażone są w układ automatycznego nawęglania paleniska oraz regulator z wentylatorem.

 

 

 

Kotły SAS z podajnikiem ślimakowym.

 

Już od 6 073 PLN netto - zobacz cennik

 

 

 

W bogatej ofercie handlowej firmy SAS znajdują się zarówno kotły tradycyjne, jak i nowoczesne, wielodobowe, automatyczne kotły, w których obsługa sprowadzona jest do minimum, przystosowane do wysokoefektywnego spalania biomasy w postaci granulatu drzewnego (pelet) oraz do spalania produktów pochodzenia rolniczego.

 


Czas na wielkie oszczędności! Składając zamówienie w PANCERPOL zyskujesz: przywilej zakupu po cenach producenta, bezpłatny dowóz zamówienia w promieniu 50 km, nowoczesny, energooszczędny zestaw kocioł + podajnik, znacznie obniżający koszty ogrzewania. Współpracujemy z wiodącymi polskimi producentami.

Dokumentacja

Przeglądaj i pobierz cenniki, aprobaty techniczne oraz instrukcje obsługi i serwisowania.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy lub złożenia zamówienia