Zamówienia


Dzięki nowoczesnej technologii oszczędzasz. Zapraszamy do składania zamówień – będąc naszym klientem zyskujesz: przywilej zakupów po cenach producenta, sprawdzony produkt najwyższej jakości, fachowe doradztwo i wsparcie. Aby złożyć zamówienie zadzwoń: 032 261 04 15 lub wypełnij poniższy formularz.

2 lata 3 lata    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PANCERPOL S. J. podanych przeze mnie danych osobowych, w tym objętych treścią wiadomości, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie, oraz w celach marketingowych, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

    Zostałem/am poinformowany/a, że mam prawo do poprawy danych, aktualizacji, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, usunięcia danych, wglądu, udostępnienia kopii danych oraz wycofania zgody. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: IOD@pancerpol.com.pl Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych